x

Przedawkowanie często powoduje ciężką depresję napędu oddechowego, którą można leczyć za pomocą antagonisty opioidów zwanego naloksonem.

„Http://www.news-medical.net/health/Management-of-Opioid-Addiction.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Postępowanie w uzależnieniach lub uzależnienia od opioidów z diagnozowaniem, jak i leczeniem choroby. W przypadku niektórych osób leczenie może być długotrwałe lub nawet przez całe życie.

Kroki podejmowane w celu rozpoznania i uzależnienia od opioidów obejmują:

Dochodzenia

Mocz jest najpierw najpierw analizowany pod i obecność opioidów i metabolitow. Różne związki opioidowe są obecne w moczu przez różny okres czasu. In the heroine może pozostawać w moczu tylko do 2 dni, podczas gdy metadon może pozostawać wykrywalny przez ponad tydzień i do 10 dni.

Jlina jest również badana pod kątem niedawnego zażywania narkotyków i może wykryć heroinę, jeśli został przyjęta w ciągu 24 przez godzin 48.

Postępowanie w przypadku ostrego zatrucia lub przedawkowania opioidów

Łagodne do umiarkowanych ostrych zatruć opioidami nie może zostać lampą kontrolną.

Ciężkie przedawkowanie opioidów jest nagłym przypadkiem medycznym i może zagrażać życiu, jeśli nie zostanie szybko leczone. Przedawkowanie często powoduje ciężką depresję napędu oddechowego, którą można leczyć za pomocą antagonisty opioidów zwanego naloksonem.

Zaprzestanie stosowania opioidów

Zaprzestanie listy opioidów może prowadzić do pozycji odstawienia, które planujePOZ systemową. Często do odstawienia uzależnionego od opioidu konieczny jest wspólny plan lub program leczenia. Leki, które można podawać, obejmują:

Klonidyna – jest to środek obniżający ciśnienie krwi, który ma szeroki zakres zastosowań. Never jest narkotyczny i działa ośrodki jako receptor agonistów alpha-2-adrenergicznych, mediowanie wykazanych odstawów opioidów. W przypadku odstawienia opioidów klonidynę podaje się doustnie w dawce od 0,1 mg do 0,3 mg do co 6 godzin. Klonidynę można stosować w trakcie z antagonistą opioidów zwanym naltreksonem. Początkowe leczenie rozpoczyna się klonidy gúmą, aby uniknąć niektórych nagłych górienia, które mogą kontynuować podczas stosowania naltreksonu. Naltrekson jest receptor antagonistą my oraz do pewnego stopnia receptorów kappa i delta. W przypadku ciaycia z klonidyną, Naltrekson jest często podawany od 50 mg po 100 mg dziennie lub od trzech razy w życiu.

Zastępowanie opioidów

Historia powiązana

Większość z głównych podejść do badań uzależnienia od opioidów jest wariantami silniejszymi i uzależniającymi opioidów, takimi jak heroina, opioidami stosowanymi klinicznie, takie jupren metadon brasil. Zagadnienia oparte na historii, u których produkcja jest na dłużej niż 1 rok, obecnie wybór jest substytucyjna.

Metadon został wprowadzony do uzależnienia od opioidów w sześćdziesiątych XX wieku, buprenorfina znacznie P później, w 2000 roku. W 1968 roku dr Marie Nyswander i Vincent Dole odkryli, ste dawki metadonu raz dziennie może zebrać objawy odstawienia opioidów i łaknienie związane z zaprzestaniem palenia. silniejsze opioidy. Czw 1971 roku terapia substytucyjna szeroko stosowana w programie podtrzymującym metadonem.

Metadon jest agonistą receptor opioidowego przy receptorze mi oraz antagonistą receptor N-metylo-D-asparaginowego. Buprenorphine jest częściowym mu agonistą receptor, a także działa jako kappa antagonist receptor.

Psychoterapia

Poradnictwo i pomoc psychiatryczna może pomóc w ograniczeniu głodu i utrzymaniu życia od narkotyków w dłuższej perspektywie. Taka terapia może być również przydatna w wielu innych schorzeń psychiatrycznych, takich jak depresja, które mogą objawiać się w wyniku uzależnienia od opioidów. Podejmowane są równieżproby rehabilitacji osoby w życiu rodzinnym i społeczeństwie.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/What-is-Heroin-Addiction-(French).aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

L’hé roéne to opioid przeciwbólowy powstały w wyniku modyfikacji morfiny, zestaw alkaloidem, jeśli jest wytwarzany w gondolach graine du pavot, jest opium.diet №1 w aptece L’hé roéne to opioid three skuteczny et prowokuje une pendance.

Zależność od hé roéne

Nagroda De l’hé roéne peut intermtre dla intermé diaire des tours Varié jest obowiązkowa:

Wstrzyknięcie do l’une des voies de the administracja les plus courantes parmi des users d’hé roéne La form de poudre de l’heé roéne peut étre navigué i is profondeur rediscovered and reniflé et le medically absorbowane w les vaisseaux sanguins dans le nezuins De l’hé roéne peut é galement étre fumé i ainsi he is inhaled oraz in les poumons et is absorbed and in cyrkulacja sanguine

Ces me thodes de distribution toutes preennent le produit chimique directement au beer.

Effets sur le Cerveau

Jedno jest takie, że chodzi do browaru, zamienił się w morphine de mé tabolite that chippages aux récepturs d’opioid prentent in the brewery et mé aux effets du mé dicament, tels que l’euphorie lub soulagement de la douleur.

Wykorzystanie re pè de l’he roéne d’obten der senses agré ables peut mener jest matą dé pendance mé rielleé de l’é gard le medicament. Au fil du temps, le feutre agrégé wpływ na pracodawcę pewnej zwolennik héréne sont to moussé s lub dimini wisiorek qu’une personne devient tolerante du mé dicament. Zawieszka informująca przy braku zaprzestania zwiększania obniżania pod koniec działania gagner les mêmes qu’ont to prèce de demment ressentis avec une peu de dawka.

Znajdują się w części i w okolicach browaru lub pnia mózgu, także w sont to galeria Odbiorniki opioidowe Associations aux effets secondaires d’favorable du drug tels, które hamują oddychanie i obniżają ciśnienie krwiśnienie krwiśnienie.

Effets aigus du dawkowanie d’hĂ © roĂne

Otwarty zastrzyk qu’une d’hĂ © roĂne lĂ soient łączy sure aiguĂ «lub les effets immĂ © diats qui comprennent:

Euphoria or haut Peau chaude et affleurĂ © and Bouche sĂche Lourdeur in les armes et les pattes

Efekty diffĂ © rĂ © d’hĂ © roĂne

Dla efets aigus s’abaissent, efekty diffà © rà © są wytwarzane w sposobach wyjścia:

Vigilance et somnolence alternates Confusion et perte de mé moire – court terme

Risques d’abus lub de dé de pendance to hé roéne d’hé roéne

Pewne ryzykowanie istnieje pendencja, jest składnikiem roĂnne:

Przedawkowanie potencjał mortelle BoĂ®te de vitesses des maladies infectieuses mówi, HIVe HIV / AIDS et l’hĂ © cerpiał z powodu partage de pointeau Avortement spontanĂ © Veines effondrès Infections de coeur Infekcje skórne La formacja des abcЁs Les dĂ © gts de foie et de rein De pressure respitoire e infekcje af foot petea es de poumon i irris la pneumonia Syndrom segregacji sur arrère przy stosowaniu leków. Cette suppression peut mener to drażliwość, la douleur, la perte de sommeil, la nausée, vomissement, la diarrhée, la chair de poule, les bavures chaudes et froids et l’état de manque fort. Objawy supresji ważne font un pointe między 48 do 72 godzin open the derniĂre zwol et peuvent take plus qu’une semaine pour s’abaisser. Choc social right gatif sur la famille et les relations Choc financier right gatif tel que la pauvreté, phé noméne des sans-abri

Popyt w sprawie regulacji pendance to hé roéne

Klonidyna ré duit to minimum les sympt40mes de la suppression Naltrekson jest antagonistą des ré cepteurs d’opioid et contrecarre les effects de l’hé roéne et d’autres opioids La mé thadone et le buprenorphine sont des opioids moins effaces qui de la la pendance se vére, kiedy osoba to veloppé des sympt40 miesięcy stłumienia se véses à arré de l’use of narkotyków. Konsultacja i pomoc psychiatrique pour é viter rechute of dépendance and pour aider in the ré © ducation.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/What-is-Heroin-Addiction-(Portuguese).aspx”,”200”, „OK”, „Autor opinii:

Heroine jest opioidowym lekiem przeciwbólowym stworzonym ze zmianą morfiny, spory kapitałowego występującego w naczyniach błędnych i sementach maku opiumowego. Heroà ± a to bardzo silny opioid i uzależniający.

Uzależnienie od heroiny

Heroina może być ciągle przejmowana, złamane dni:

Zastrzyk z przerwanymi dniami podawania, który jest najbardziej Powszechny wśród użytkowników heroiny formularz LUB poproszenia heroine może byæ chrapanie oraz wdychanie i wchłanianie narkotyku Ã§ĂЈo, Jak Mais u osób używających heroiny LUB postać PA heroiny byæ chrapięty lekiem włosy rzęiąc brak naszej bohaterki pulvin przycięta aria wchłonięta krewnych

Metody te dostarczają wszystkie przyjmują lub okres bezpośrednio chemico to the brain.

Efekty bez mózgu

Gdy heroina dotrze do mózgu, jest przekształcana w morfinę z metabolitu, którego więzadła opioidów tocz się nie-mózgowe i efekty narkotykowe, takie jluak euporia lub uśmierzanie.

Lub powtórzone użycie przez heroóna get you uczucia dzień ki czemu możesz jechać – zależy od fizycznego uzależnienia od narkotyków. Długo długo, lub poczuł nice two effects in, zbyt mocowanie od heroiny stępiony lub zrób tyle samo, jeśli wraca tolerancyjny na leki. Ocena ocenzurowana, nasz wolny jest wolny do oceny w celu wywalczenia Waszej równie skutecznej oceny byla sensowna poprzednio z malo.

Odbiornik i opi są obecne nisko, badania badań lub w górę do badań i są również związane z niepożądanymi skutkami ubocznymi lęku, takjak zahamowanie oddienie.

Dawkowanie heroiny efekty ostryga

Mówisz, ze zastrzyk heroiny daje ostre lub natychmiastowe skutki, które obejmują:

Euforia lub wysoka Ciepła skóra i wyrównana Suchość w ustach Intensywność na ramionach i stopach

Zaległe efekty dają heroinę

Eee, trochę usuń, ose ostre efekty otwierają się, opóźniają lub przebiegają jak:

Ostrożność i inne popularne Utrata powoduje zamęt i pamięć na krótkie czas

Skały nadużywania heroiny lub przywiązania do heroiny

Niektóre dwa RYZYKA związane z uzależnieniem od heroiny obejmują:

Przedawkowanie zagrażające życiu Przeniesienie infekcji zakaźnych, takich jak HIV / AIDS i zapalenie z dzieleniem poronienie samoistne Krusz wąenie veins Zakażenie serca skinnies and skin care . To odstawienie może prowadzić – drażliwość, sen, utratę dźwięku, nudności, lub wymioty, biegunkę, jak kolizje gęsi, hot błyski i zimno oraz intensywny niepokój. Objawy odstawienia książąt szczyt między 48 z 72 godzinami po przyjeciu utrzymują się i otwierają się dłużej niż tydzień. Negatywny wpływ społeczny na rodzinę i związki Negatywne skutki finansowe, takie jak ubóstwo, ubóstwo

Leczenie do uzależnienia od heroiny

Lub klonidyna minimalne objawy objawy odstawienia Naltrekson, antagonista dwóch receptorów opioidowych i neutralizuje działanie heroiny i dwóch innych opioidów A, metadon lub buprenorfina, tylko opioid jest słabszy niżw przypku n obż wz Pomoc starszym i psychiatrycznym w znalezganiu przywrotom przywiązania i przywróceniu go.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Http://www.news-medical.net/news/20200513/Job-skills-training-for-low-income-youth-helps-reduce-illicit-drug-use.aspx”,”200″,”OK “,” Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 13 maja 2020 r

Szkolenie w zakresie umiejętności średnio dla młodzieży lub sterach nochodach nie tylko pomaga jej znaleźć pomoc lepszej pracy – że jest do umiejętności umiejętność umiejętność nzżnie nzpsnie nzpsnie

Ten pozytywny sposób na wykorzystanie umiejętności zawodowych, takie jak pomoc w poszukiwaniu pracy lub program General Education Development, takie jak pomoc w poszukiwaniu pracy lub program General Education Development (GED).

Wyniki pokazały, że spożycie nielegalnych narkotyków, takie jak kokaina i heroina (z strony marihuany) spadło wśród młodzieży, przeszła szkolenie zawodowe, from 2.8% po osłyki, lat. Jedynie wśródodnodreyki, lat, 2 proc. W tym samym czasie.

Musimy przyjrzeć się, jakie usługi w zakresie zatrudnienia zapewnienieamyym pracowników lub Dochodów, ponieważ nie wszystkie takie młodsze rozwiązania. Szkolenia zawodowe w zakresie nadużywania narkotyków przyniosły efekty uboczne, których nie widzieliśmy u młodzieży, otrzymywała jedynie podstawowe usługi ”.

Sehun Oh, główny autor i badania socjalnej pod adresem Uniwersytecie Stanowym Ohio

Badanie ukazało się w wydaniu American Journal of Public Health z czerwca 2020 r.

Wyniki są ważne, władze rządy federalne i stanowe kładą nacisk na pomoc “najpierw praca”, które koncentruje się na pomocy dorosłym w programie tymczasowej pomocy dla potrzebującychie wzietrichienziei wzin (TAN).

Zgodnie z podejściem „praca”, ludzie zwyczajni tylko podstawowe usługi, które same w sobie nigdy nie okazały się pomocne w testganiu nadużywaniu narkotyków w tym badaniu.

Wwyano damn the ludziachkorzyst młodych z całego kraju, którzy wzięli udział w National Longitudinal Survey of Youth 1997. NLSY97 przeprowadziło wywiady z wieku od 13 do 17 lat w 1997 r., Następobad doz przezzpráz Ludzkich stanu Ohio w USA Biuro Statystyki Pracy.

Historia powiązana

Badacze zidentyfikowali 581 osób z NLSY97, które zostały zebrane w sponsorowanych przez rząd programach zatrudnienia i młodzieży i dorosłych lub zróżnicowanych Dochodach.

Poza terenematowym, że korzysta z szkolenia z warsztatów, takie jak szkolenie zawodowe, szkolenie w pracy, Praktyka zawodowa i fanty szkolenia stacjneąarne. Druga połowa otrzymała tylko podstawowe usługi, takie jak program GED lub pomoc w poszukiwaniu pracy.

Wyniki pokazały, upe upijanie się zmniejszło się o opcje w grupach usług głównych, jak i w grupy szkolących pracowników, bez różnic grupami w trendach.

Nieco ponad 40 procent obu grup stwierdziło, nae na rozpoczęcie badania rozpoczęło się upijać się (5 lub więcej drinków jednorazowo w ciągu punktów), płatne 30 procent w roku 16.

Używanie marihuany utrzymywało się na wωędnie poziom w obu grupach przez cały okres badania, zgłoszenie od 11 do 16 procent gruposiło, że zażywało ten narkotyk w ciągu ostatniego roku.

– Zmniejszenie ilości nielegalnych narkotyków, takie jak kokaina i heroina, jest umiejętnością szkolenia, które wcześniej nie badano – powiedział Oh.

„Nadużywanie jest poważnym problemem zdrowia w Stanach Zjednoczonych” – powiedział.

“Zapewnienie ludzi poszukiwawczych znalezienia dobrej pracy jest ze sposobów z walki z kryzysem i nie oznacza pracy”.