x

Sadece pek şansı olmadı.

Neredeyse bunun kaçmasına izin verdik."Bir hücum olarak, eğer sezon sonrası oynama şansı elde edeceksek, bundan daha iyisini yaptık. Yaklaşan birçok iyi takımımız var, bu yüzden kendimizi yenemeyiz. Onları olduğu gibi yenmek zor."" 7 Aralık 2020 Rob Demovsky ESPN Personel Yazarı Kapat 1997-2013 arası Green Bay Press-Gazette için Kapalı Paketleyiciler Ulusal Spor Yayıncıları ve Spor Yazarları Derneği tarafından seçilen iki kez Wisconsin Yılın Spor Yazarı Twitter’da izleyin GREEN BAY, Wis. Kendi 1 yardlık çizginizde yedeklenmiş bir sürüş başlatmak için sahada derin vuruş oynamak Green Bay Packers koçu Matt LaFleur için lüksün hayatı böyle, onu fırlatacak Aaron Rodgers ve Davante Adams olan biri. Rodgers’ın kendi son bölgesinde 8-9 yarda geriye düştüğünü ve 30-16 galibiyetinin üçüncü çeyreğinde çift kaplı bir Adams’a sahanın ortasından bir top attığını gören riskli bir oyun için yeşil ışık yakan Philadelphia Eagles üzerinde Sunday.NFL Playoff Resmi İşte sezon sonrası parantezinin şu anda nasıl göründüğünü ve ileride hangi senaryoların yattığını. 30 Kasım 2020Rob Demovsky ESPN Personel Yazarı Kapat 1997-2013 arası Green Bay Press-Gazette için Kapalı Paketleyiciler Ulusal Spor Yayıncıları ve Spor Yazarları Derneği tarafından seçilen iki kez Wisconsin Yılın Spor Yazarı Twitter’da takip edin GREEN BAY, Wis. – Aaron Rodgers’ı analiz ederken: Pazar gecesi Chicago Bears’a karşı 41-25 galibiyetinde yaptığı tek şey, açılış oyununda 80 yarda touchdown olacaktı, açık bir Davante Adams’ı kaçırmaktı. Green Bay Packers’ın oyunun üçüncü hamlesi: Bu, Rodgers’ın sonraki 12 oyunu zor yoldan 80 yarda gol atma sürüşüne dönüştürmek için kullanmasının ardından, nitpicking’den başka bir şey değildi. Üçüncü pozisyonu bitirmek için Allen Lazard’a bir pas attı, ilk ikisini yaptığı gibi: bir touchdown ile.

Yüzünde defans oyuncusu Roquan Smith ile Lazard’a 2 metreden önce Rodgers, 5 yarda, oyun aksiyonlu bir gol için sıkı son Marcedes Lewis’i vurdu ve ondan önce 12 yarda attı – başka kim? – Adams. Tüm sezon boyunca NFL’yi takip edin Bu hafta ihtiyacınız olan her şey: Rodgers’ın 2008’de start aldığından bu yana yarıda üç gol attığı 30. kez oldu. Sadece Drew Brees (31) bu aralıkta daha fazlasına sahip. Bu, Rodgers’ın Bears’a karşı üç gol attığı 10. oyunuydu ve onu NFL tarihindeki Bears’a karşı bu tür çoğu maçta Brett Favre’nin önüne geçirdi. Rodgers’ın dördüncü touchdown pasosu olan Robert Tonyan, Bu sezon yedi tank avcısı yakalamış olan – kariyeri için 50.000 yarda hedefini aştı. Bunu 192. kariyer oyununda, dönüm noktasına ulaşmak için gereken en az dördüncü oyunu belirleyerek yaptı. Rodgers, dört touchdown oyununu kolay görünmesini sağladı ve 211 yarda için 29 pasta 21’i tamamladı ve 132,3 puan aldı. Lambeau Field’daki çökmekte olan Bears bir kez daha soruyu gündeme getirdi: NFC’de Packers’tan (8-3) kim daha iyi? Green Bay’in 9-2 önünde bir oyun olan New Orleans Saints, ancak bir Oyun kurucu olmayan bir takım – kelimenin tam anlamıyla – Pazar günü Packers onları New Orleans’ta ele aldı. 3.Hafta’da bir takımın (Detroit) koçunu ve genel menajerini kovduğu NFC North’ta kesinlikle daha iyi kimse yok. (Chicago) beş maçlık bir mağlubiyet serisine sahip ve diğeri (Minnesota) sadece 5-6’ya gelmek için son beşinden dördünü kazanmak zorunda kaldı. Pazar günü Bears’a yaptığı dört golden birini atan Aaron Rodgers kutladı.

 AP Fotoğrafı / Jeffrey Phelps Packers, Bears and Lions’ı tekrar oynuyor ve şu anda galibiyet rekoru olan bir takıma karşı tek maç kaldı: 16. Hafta’da Tennessee Titans (8-3). Umut verici trend I: Rodgers, Pazar günkü uzatma kaybından Indianapolis Colts, 2018’in 11-13. Haftalarından beri ardışık başlangıçlarını kaybetmedi. Bu, kariyerindeki en uzun ikinci galibiyet serisi olan ardışık maçları kaybetmeden 32 maç başladı. Rodgers’ın en uzunu, 2010’un 7. haftasından 2012’nin 12. haftasına kadar 39’dur. Umut verici trend II: Adams’ın açılış sürüşündeki touchdown yakalaması, 500. kariyer resepsiyonuydu ve Packers tarihinde bu noktaya en hızlı ulaşan kişi oldu. 95. kariyer oyunu.

Sterling Sharpe’ı bir maçta yendi ve Packers ‘500 kulübünde Donald Driver, Jordy Nelson ve James Lofton’a katıldı. Adams ayrıca Packers tarihinin üçüncü en uzun ipi için berabere kalan altıncı maçında (61 yarda altı yakalama ile bitirerek) bir gol attı. Sadece Don Hutson, 1941-42 ve 1943-44’te yedi maçla daha uzun serilere sahipti. Umut Verici Trend III: Packers, çıkarımlarla köşeyi döndüler mi?

Sezonun ilk dokuz maçında sadece yedisi vardı ancak son iki maçta üçü Bears’a karşı olmak üzere beş kez topu uzaklaştırdılar. Sadece Teksaslılar (beşli) Packers’tan (dokuz) daha az paket servisle güne geldi. Güvenlik Darnell Savage ilk kariyeri için iki durdurma oyununu oynadı.

Sezonun ilk seçimi ve sadece Packers’ın altıncısı için bitiş bölgesinde derin bir top engelini takip ederek ilk tur hızını gösterdi.best10 kayıt İkinci yarıda bir tane daha ekledi. Za’Darius Smith, Preston Smith’in kurtardığı ve gol atmak için geri döndüğü bir striptiz topu attı.

Prodüksiyonu azalan Preston Smith, başlangıç ​​noktasını Rashan Gary’ye kaptırdı." 28 Eylül 2020Rob Demovsky ESPN Personel Yazarı CloseCovered Packers for Green Bay Press-Gazette, 1997-2013 arası Ulusal Spor Yayıncıları ve Spor Yazarları Derneği tarafından seçilen iki kez Wisconsin Yılın Spor Yazarı, GREEN BAY, Wis. – Packers olacak Kaynaklar, en azından bir oyun ve muhtemelen daha uzun bir süre Christian Kirksey olmadan, New Orleans Saints karşısında Pazar günkü galibiyette ilk savunma oyuncusunun omuz sakatlığı yaşadıktan sonra ESPN’e haber verdi.Bir kaynak, sakatlığın sezon sonu sayılmadığını ve Kirksey’in bir saniye beklediğini söyledi. En iyi senaryo Kirksey’in önümüzdeki Pazartesi gecesi Atlanta’ya karşı oynayacağı maçı kaçırması ve ardından Packers’ın 5. haftasından sonra 18 Ekim’de Tampa Bay’de oynamak için geri dönmesi. Editör’ün Seçtikleri Allen Lazard yapabileceğini gösteriyor. Packers, Azizlere karşı galibiyetle başa çıkamayacaklarını gösteriyor Ancak, sakatlanmış rezerv bir olasılıktır, yani Kirksey en az üç hafta boyunca müsait olmayacaktır. Cleveland Browns, New York Giants ile serbest ajans olarak sözleşme imzalayan Blake Martinez’in yerine Mart ayında iki yıllık 13 milyon dolarlık bir kontrat imzaladı. Kirksey, ilk iki maçta ve Azizlere karşı 17. savunma oyununda sakatlanıncaya kadar her an oynadı.Kirksey, geçen sezon ilk iki maç haricinde kırık köprücük kemiği yüzünden kaçırdı ve 2018’de sadece yedi maçta oynadı, çünkü zaman kaybetti. Hamstring, ayak bileği ve omuz yaralanmaları. Yaralanma, Packers’ın iç savunma hattında tercih ettikleri iki başlangıç ​​oyuncusu olmayacağı anlamına gelir. Öngörülen bir başlangıç ​​olan çaylak beşinci tur seçimi Kamal Martin’i eğitim kampında diz sakatlığı nedeniyle kaybettiler.

Martin’in sezonun en az ilk altı haftasını kaçırması bekleniyordu. UCLA dışından taslaksız çaylak Krys Barnes, Martin’i doldurdu, ancak Kirksey’in ayakkabılarını doldurmak daha zor olabilir çünkü savunma sinyali arayan kişi o. Pazar gününden önce savunmada bir çırpıda oynamamış olan ikinci yıl profesyoneli Ty Summers devraldı Kirksey için Azizlere karşı oynadı ve son 44 enstantane oynadı. Hoparlör kaskını taktı, oyun çağrılarını savunma koordinatörü Mike Pettine’den aldı ve onları bir araya getirdi. İlk sezonunun yanı sıra sadece özel takımlarda oynayan 2019 yedinci tur seçimi olan hızlı Summers, Packers’a dokuz topla liderlik etti. Ekip, sorumlu Summers ile hiçbir iletişim sorunu bildirmedi."Ty öne çıktı, dedi Packers defansif, Azizlere karşı iki çuval geçiren Kingsley Keke ile mücadele ediyor. "Antrenmanda, arandığını ve kilitlendiğini söyleyebilirsin.

Antrenmanda iyi hazırlandığını biliyorum, biliyorsun, bu oyunda olacak. Kirksey yere düştü ve Ty devreye girdi ve bizim için bazı önemli oyunlar yaptı. Yani her şey birbirine güvenmek ve inşa etmeye devam etmekle ilgili." 2 Aralık 2020 Rob Demovsky ESPN Personel Yazarı CloseCovered Packers for Green Bay Press-Gazette, 1997-2013 arası Ulusal Spor Yayıncıları ve Spor Yazarları Derneği tarafından seçilen iki kez Wisconsin Yılın Spor Yazarı, Twitter’da izleyin GREEN BAY, Wis. – All you see Green Bay Packers, Jacksonville Jaguarları’na karşı 10.Hafta ve Chicago Bears’a karşı Pazar günüydü, yapılabilecek tek değerlendirme şuydu: Genel müdür Brian Gutekunst, 2019 ilk tur draft ikilisi Rashan Gary ve Darnell Savage. Draftta 12. sırada olan Gary, 24-20 galibiyetini korumak için son dakikalarda Jaguarların oyun kurucusu Jake Luton’un çuvalına koştu.

NFL Playoff Resmi İşte sezon sonrası parantezinin o anda nasıl göründüğünü ve ileride hangi senaryoların yattığını burada bulabilirsiniz. Dokuz nokta sonra Savage, Bears’ın onu rekabetçi bir oyun haline getirme tehdidini engellemek için derin toplarda iki kısa mesafeli müdahale yaptı.Daha zeki gözlemciler, bu oyunların yalnızca çiftin nihayet potansiyeline ulaşmaya başladığını gösteriyor. Aaron Rodgers’ı ve MVP tipi sezonunu tamamlamak için daha fazlasına ihtiyaç duyacak bir Packers savunması için hiç olmadığı kadar fazla .Gary’nin artan prodüksiyonu, Pazar günü çökmekte olan Preston Smith’ten önceki başlangıç ​​dizisinde ona bir yer kazandırdı. , anlık sayıları neredeyse aynı olmasına rağmen. ESPN İstatistiklerine göre, son üç maçta altı oyun kurucu baskısı vardı. & Bilgi, ilk yedide yalnızca dokuzunu kaydettikten sonra (ayak bileği yaralanması nedeniyle 4. Hafta boyunca hareketsizdi)."Packers’ın dış saha oyuncuları koçu Mike Smith, binaya girdiği günden beri özel bir şey olduğunu biliyordunuz dedi. "Bunu antrenman kampında ve sezonun ilk iki maçında gördüm ve sonra onu 2-3 hafta geriye götüren ayak bileğinde hıçkırık yaşadı. Sadece savunmayı seçiyorum ve şimdi bu onun için doğal ve sonra bir dış savunma oyuncusunun teknikleri."2019 NFL seçmelerinde 12. sırada yer alan Rashan Gary, Packers’ın başlangıç ​​dizilişinde bir yer kazandı. Dan Powers / Appleton Post-Crescsent-USA TODAY NETWORKGary, geçen sezondan (altı) toplam baskı toplamını iki katından fazla artırdı ve ESPN’in Pass Rush Kazanma Oranında% 9.1’den% 13.0’a sıçradı."Smith, patlayıcı olduğunu, hızlı olduğunu, futbolu çok sevdiğini biliyoruz, dedi. "Şu anda, koşuda harika bir iş çıkarıyor, oyun kurucuyu etkiliyor.

Şu anda çok iyi futbol oynuyor. Oyun onun için yavaşlıyor. Onunla daha fazla gurur duyamazdım. Ne kadar çok devam edersek, o kadar çok tekrar elde edecek ve daha fazla temsilcisi hak ediyor.

Sadece iyi futbol oynuyorum."Savage kendi başına bir yarayla mücadele etti. Bir dörtlü sakatlığı nedeniyle 7. haftayı Houston Texans’a kaçırdı ve dönüşünde bile onu uzayda etkiliyor gibi görünüyordu. Sonunda sağlıklı bir şekilde, Bears’a karşı ilk müdahalesinde Packers’ın sevdiği hızı ve kapsama alanını gösterdi. Savage topu bir alıcı gibi oynadı ve 13-3’lük bir oyunun ikinci çeyreğinde son bölgede derin bir topu aldı. Üçüncü çeyrek müdahalesi, Mitchell Trubisky’nin üçlü haberin içine girmesiyle geldi."Onunla konuştum, biliyor musun, tutarlı ol, kararlı ol ve şansını elde edeceksin.

Packers’ın ikinci koçu Jerry Gray, son birkaç hafta içinde bu harika oyunlardan bazılarını yaptı, dedi. "Koşma oyununda ona yardım etti, kaybetmek için iki veya üç kez mücadele etti ve ‘Bir güvenlik bunu nasıl yapabilir?’ Anahtarlarını daha hızlı okuyor, ne yapması gerektiğini anlıyor ve şimdi oyun oynamaya çalışmaktan başka oyunların kendisine gelmesine izin veriyor.Packers güvenliği Darnell Savage, Pazar günü takım arkadaşlarıyla Bears’a karşı yaptığı iki müdahaleden birini kutluyor. AP Fotoğrafı / Matt Ludtke"Beklediğiniz bu. O genç. Atletiktir.

Topa oyun oynayabilir. Sadece pek şansı olmadı. Bence, biliyor musun, ne kadar oynamaya devam edersek, o kadar çok şans elde ediyor. Bir sonraki bildiğiniz şey, bence bu yıl muhtemelen üç veya dört müdahale ile sonuçlanacak."Gray’in yorumları, Savage’ın iki müdahaleli oyunundan günler önce geldi. Şimdi, belki de üç ya da dört engelleme düşük sınırda olabilir."Sanırım daha çok, kendime o kadar çok baskı yaptığımı söyleyerek, “Oyunum ne zaman gelecek?” Gibi bir noktaya geldiğimi söylüyordu." Savage, Pazar günkü maçtan sonra dedi. "Gerçekten alıştığımı ve sürece güvendiğimi ve kendime güvendiğimi ve sadece oraya gidip sezon dışı hazırladığım her şeye ve her şeye güvendiğimi hissediyorum.

Bunu yapmaya devam edeceğim ve umarım aynı sonuçları almaya devam ederiz."Gutekunst’un 2019 sınıfının yıldızı bugüne kadar ikinci tur seçim Elgton Jenkins oldu. Sol korumada bir Çaylak seçkisi olan Jenkins, bu sezon sağ koruma haricinde hücum hattındaki her noktayı oynadı ve Corey Linsley, Bears’a karşı onu yere seren diz sakatlığından geri dönene kadar muhtemelen orta noktayı koruyacak. Gary ve Savage ve aniden sınıf tepede biraz daha güçlü görünüyordu." 6 Nisan 2020Rob Demovsky ESPN Personel Yazarı Close Covered Packers for Green Bay Press-Gazette, 1997-2013 arası Ulusal Spor Yayıncıları ve Spor Yazarları Derneği tarafından seçilen iki kez Wisconsin Yılın Spor Yazarı, Twitter’da takip edin GREEN BAY, Wis. – Mart özellikle Geçen yıl Green Bay Packers için pahalı bir ay. Bu yıl o kadar değil. Genel müdür Brian Gutekunst, Packers’ın ücretsiz ajans tarihinin en pahalı gününde – 56 milyon dolarlık bonus para dahil – 182 milyon doları taahhüt etti. organizasyon dışından dört oyuncuyla anlaşarak harcamalarını% 85’ten fazla azalttı .2020 Free Agency | Packers Green Bay Packers hakkında bilmeniz gerekenler: • Packers’ın serbest temsilci imzaları »• Tracker: En son imzalar ve haberler» • Barnwell’in notları »| İlk 100 FAs »• Ücretsiz acente kapsamı» | Devamı NFL »Bu yıl üç dış serbest ajan – savunma oyuncusu Christian Kirksey, Rick Wagner ile mücadele ve oyuncu Devin Funchess – tarafından imzalanan anlaşmalar sadece 26.5 milyon $ ‘a ulaştı. Ve bunun sadece 7,5 milyon doları önceden bonus para imzalayarak geldi.Packers ayrıca kendi sınırsız serbest ajanlarından üçünü yeniden imzaladı: sıkı son Marcedes Lewis (bir yıl, 2.3 milyon dolar), geri dönen / geri dönen Tyler Ervin (bir yıl , 1.047.500 $) ve güvenlik Will Redmond (bir yıl, 750.000 $) .Gutekunst herkese serbest ajansa yaklaşımının bu yıl farklı olacağını söyledi ve sözüne sadık kaldı. 3 yeni oyuncudan ikisi – Kirksey ve Wagner – diğer takımlardan kesildi. Diğeri, Funchess, geçen sezon Colts ile sadece bir yıllık bir anlaşma yapmıştı.

Bunlardan ikisi büyük sakatlıklardan kurtuluyor: Funchess sadece geçen yılki sezon açılışında oynadı, köprücük kemiğini kırdı ve asla geri dönmedi, Kirksey 2. haftada göğüs kasını yırttı ve yılın geri kalanını kaçırdı. Packers, savunma oyuncusu Christian Kirksey’i ekledi. iki yıllık 13 milyon dolarlık sözleşme ile. Ric Tapia / Icon Sportswire Kirksey’in sözleşmesi, kısmen, daha fazla yaralanma durumunda Packers’ı korumak için tasarlandı.