x

Wypoczynek turystyczny: rezerwacja noclegów – na co należy teraz zwrócić uwagę

Wiesbaden (Hesja): 6,56 na 10 punktów

Wiesbaden: Kurpark oferuje dużo zieleni. (Źródło: trabantos / Getty Images)

Wiesbaden ma średnio 299 godzin słonecznych w miesiącach letnich i średnią temperaturę prawie 21 stopni. Możesz ochłodzić się w pięciu odkrytych basenach w mieście.

Średnia liczba godzin nasłonecznienia: 299 w miesiącu (7,85 / 10) Średnia temperatura od czerwca do września: 20,87 stopni (9,37 / 10) Baseny zewnętrzne: 5 (5,41 / 10) Lodziarnie: 36 (3,61 / 10) Ludność: ok. 279000

10. Bonn (Nadrenia Północna-Westfalia): 6,23 na 10 punktów

Bonn: Na 326 000 mieszkańców Bonn przypada 51 lodziarni. (Źródło: travelview / Getty Images)

W najgorętszy jak dotąd dzień tego lata w Bonn zmierzono 36 stopni – miasto osiągało latem średnio 19,83 stopni. 51 lodziarni zaprasza na biesiadę do miasta.

Średnia liczba godzin nasłonecznienia: 293 w miesiącu (6,28 / 10) Średnia temperatura od czerwca do września: 19,83 stopni (8,43 / 10) Baseny zewnętrzne: 5 (4,63 / 10) Lodziarnie: 51 (5,55 / 10) Ludność: ok. 326000 "Europejski wskaźnik nasłonecznienia": Dużo słońca za jak najmniejsze pieniądze Popularne miejsca do uprawiania sportów wodnych: Dziesięć najpiękniejszych jezior z kąpieliskami w Niemczech Porady dotyczące podróży: Dziesięć ulubionych kierunków podróży czytelników t-online.de – w Niemczech Nad morze: Oto zalety i wady Morza Północnego i Bałtyku

Letnie miasta w Niemczech: tak Holidu ocenia dane

W rankingu uwzględniono miasta w Niemczech powyżej 150000 mieszkańców (stan na 2019 r.). Eksperci Holidu zbadali średnią liczbę godzin nasłonecznienia i średnią temperaturę w miesiącach od lipca do września w latach 2009-2017. Wykorzystali do tego dane ze strony www.worldweatheronline.com. Określili liczbę odkrytych basenów i lodziarni za pośrednictwem Google i umieścili je w stosunku do liczby mieszkańców. Aby określić liczbę punktów na miasto, zastosowali formułę normalizacji. Każdy punkt danych był jednakowo ważony dla wyniku końcowego.

Wykorzystane źródła: Komunikat prasowy z danych Holidu na temat śledztwa w sprawie Holidu

Czy wakacje w Hiszpanii będą działać w lipcu? Jak realistyczna jest wycieczka do Chorwacji? W związku z kryzysem Corona, letnie wakacje są obecnie niepewne. Dlatego konsumenci powinni ważyć.

Tysiące ludzi w Niemczech nadal martwi się o zarezerwowane wakacje – czy to na Majorce, w Antalyi czy w Egipcie. Bo to, czy i na jakich warunkach będzie możliwy wyjazd za granicę, jest otwarte. Dotyczy to wyjazdów po 14 czerwca, do których obecnie obowiązuje ogólnoświatowe ostrzeżenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a więc także wakacji w sezonie głównym lipca i sierpnia.

Organizatorzy wycieczek pobierają obecnie zaległe płatności za zorganizowane wakacje w drugiej połowie czerwca i później. Czy klienci odwołują letnie wakacje i zapobiegawczo wycofują się z planowanej podróży, ostatecznie musieliby sami zdecydować, podkreśla hamburskie centrum konsumenckie. Należy jednak zachować ostrożność podczas anulowania.

Niepewność utrzymuje się

Z prawnego punktu widzenia wygląda to następująco: zorganizowaną wycieczkę można odwołać bezpłatnie tylko wtedy, gdy w miejscu wakacyjnym zaistnieją wyjątkowe okoliczności lub podróż jest znacznie trudniejsza. Miałoby to miejsce na przykład w przypadku, gdyby wczasowicze po przybyciu musieli przejść kwarantannę. Jak dokładnie będą wyglądały przepisy za dwa miesiące: trudno powiedzieć.

Konsumenci byliby bezpieczni, gdyby Federalne Ministerstwo Spraw Zagranicznych przedłużyło swoje ostrzeżenie dotyczące podróży po całym świecie poza 14 czerwca. Jednak minister spraw zagranicznych Heiko Maas zapowiedział, że będzie stopniowo znosił ostrzeżenie o podróżach – i zacznie od krajów europejskich. Ostrzeżenie o podróży to nie jedyna wskazówka, że ​​podróż jest znacznie trudniejsza.

Rodzaj podróży również odgrywa rolę

Oprócz przepisów prawnych miejsca podróży liczy się także forma podróży – podkreśla Julia Rehberg, prawniczka z hamburskiego centrum konsumenckiego. Inaczej trzeba oceniać pieszą wycieczkę z dala od tłumów niż wycieczkę po mieście, w której w programie są wizyty w teatrze lub na musical – które mogą zostać odwołane.

Rzecznicy konsumentów radzą każdemu, kto chce podróżować: nie rezygnuj zbyt szybko – w przeciwnym razie zostaną naliczone opłaty. Zamiast tego poczekaj i sprawdź, czy podróż jest możliwa w miesiącach letnich.

Wbrew zamiłowaniu do wędrówek: najpiękniejsze destynacje turystyczne w Niemczech Relaks w turystyce: zarezerwuj nocleg – na co należy teraz zwrócić uwagę Brak turystów: czy natura może odpocząć na Majorce?

Z drugiej strony, jeśli absolutnie nie chcesz wyjeżdżać za granicę, na przykład dlatego, że jest on pacjentem z ryzykiem koronowania, powinieneś jak najszybciej anulować. Im wcześniej anulowanie, tym niższe koszty anulowania, wyjaśnia centrum porad konsumenckich.https://yourpillstore.com/pl/

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa-tmn

Liberalna Ameryka świętuje, Donald Trump nie chce tego przyznać. Po godzinach ciszy radiowej po południu opublikował swój pierwszy tweet od wyniku – ze starymi wiadomościami.

Donald Trump grał w golfa w swoim prywatnym klubie w Wirginii, kiedy krótko przed wpół do ósmej po całym świecie rozeszły się wieści z Waszyngtonu: Joe Biden zostanie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Trump wyszedł tam rano, pracownicy poinformowali go telefonicznie o nowościach, raportach "New York Times". 

Jego zespół następnie wydaje oświadczenie prezydenta, w którym nie uznaje zwycięstwa wyborczego: "Faktem jest, że te wybory jeszcze się nie skończyły." Na Twitterze, gdzie prezydent często i często lubi niefiltrować swoje zdanie, godzinami jest cicho – zapewne także z powodu wypadu golfowego.

Zwycięstwo Bidena w wyborach w USA: Ameryka wiwatuje i szaleje
Seria zdjęć składająca się z 12 zdjęć

Jest prawie 17:00, kiedy Trump wypuszcza swój pierwszy tweet po wyborach Bidena. Wielkimi literami. W ten sposób trzyma się orędzi, które ćwiczył w ciągu ostatnich kilku dni. Twierdzi również: "Wygrałem wybory." 

OBSERWATORZY NIE ZOSTAŁY WPUSZCZENI DO LICZNIKÓW. WYGRAŁEM W WYBORACH, ZDOBYŁEM 71 000 000 GŁOSÓW PRAWNYCH. STAŁY SIĘ ZŁE RZECZY, KTÓRE NASZY OBSERWATORZY NIE MOGLI WIDZIĆ. NIGDY NIE ZDARZYŁO SIĘ WCZEŚNIEJ. MILIONY BALOTÓW PRZEKAZANYCH POCZTĄ ZOSTAŁY WYSŁANE DO OSÓB, KTÓRE NIGDY O NIE PYTAŁY!

– Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 7 listopada 2020 r" , „Twitter”); }) (); ->

I znowu mówi o oszustwach wyborczych, nie przedstawiając żadnych dowodów. Kiedy liczą się głosy "złe rzeczy" zdarza się, pisze. Republikańscy obserwatorzy wyborów zostali celowo wykluczeni. "To się nigdy wcześniej nie zdarzyło."

W rzeczywistości, jak dotąd nie ma dowodów, że coś takiego wydarzyło się w jakimkolwiek istotnym zakresie. Jeszcze mniej jest dowodów na to, że miałoby to cokolwiek zmienić w wynikach wyborów, bo Biden prowadzi teraz całkiem dobrze. Następnie Twitter natychmiast przekazał wiadomości Trumpa ostrzeżenie: "Twierdzenie o oszustwach wyborczych jest kontrowersyjne." Według ekspertów i badań oszustwa wyborcze są w USA niezwykle rzadkie.

# ElectionResults2020 pic.twitter.com/7knFPStR9J

– Johannes Bebermeier (@jbebermeier) 7 listopada 2020 r" , „Twitter”); }) (); ->

W drugim tweecie kilka minut później Trump napisał, że ma 71 milionów "głosy prawne" otrzymał więcej niż jakikolwiek inny urzędujący prezydent USA wcześniej. Jak na razie to nie całkiem 71 milionów, ale reszta jest poprawna, to rekord. Tylko: pretendent Biden właśnie otrzymał ponad 74,5 miliona głosów. 

Podczas gdy Trump ze złością pisze na Twitterze, dziesiątki tysięcy ludzi w wielu miastach w Stanach Zjednoczonych świętuje zwycięstwo Bidena – wiele z nich tuż za progiem Trumpa, na ulicach wokół Białego Domu. 

Zwycięzcy wyborów w USA: odważna obietnica Joe Bidena Wybory w USA: Trump i Fox News – czy specjalny związek się zerwie? Blog informacyjny o wyborach w USA: Wszystkie najnowsze informacje

Mężczyzna, który sprzedaje celebrantom wodę z wózka, po południu śmieje się i woła: "Znowu czuję się jak w Ameryce!"

Zobacz wideo powyżej lub tutaj, aby zobaczyć wrażenia z nastroju podczas uroczystości w Waszyngtonie.

Wykorzystane źródła: Badania własne i obserwacje w Waszyngtonie"New York Times": Blog na żywo dotyczący wyborów Dzięki informacjom z agencji prasowej dpa pokaż więcej źródeł mniej źródeł

Syn Joe Bidena zmarł na guza mózgu pięć lat temu. W swoim pierwszym przemówieniu jako nowo wybrany prezydent Demokrata miłosnym gestem przypomina swoje dziecko.

Joe Biden jako nadzieja Demokratów w kampanii wyborczej w USA – kariera na zdjęciach
Seria zdjęć składająca się z 11 zdjęć

Ostatnia noc była już emocjonalna – nie tylko dla samego Joe Bidena, ale dla milionów Amerykanów. Demokrata został wybrany kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. W swoim pierwszym przemówieniu po wygranych wyborach Biden zwrócił się do Amerykanów i świata w swoim rodzinnym mieście Wilmington w stanie Delaware. 

Ale jedna chwila przyniosła emocjonalny punkt kulminacyjny wieczoru: po przemówieniu Bidena fajerwerki rozświetliły niebo i piosenkę Coldplay "Niebo pełne gwiazd" zadzwonił. Piosenka ma szczególne znaczenie dla Bidena, ponieważ Coldplay był ulubionym zespołem jego zmarłego syna Beau, donosi CNN. Możesz zobaczyć emocjonalną scenę u góry filmu lub tutaj.

Syn zmarł z powodu guza mózgu

Beau Biden zmarł na guza mózgu w 2015 roku w wieku 46 lat. Piosenkarz Coldplay Chris Martin wykonał piosenkę na swoim pogrzebie "Til Kingdom Come". Martin zaproponował występ, kiedy dowiedział się, że Beau jest wielkim fanem.

Trochę ogólnych informacji na temat szeroko nieznanego znaczenia muzyki zejścia Bidena: Coldplay był ulubionym zespołem Beau Bidena – i jak powiedziała wcześniej Val, siostra Joe – ręce Beau są dziś wieczorem zdecydowanie na ramionach Joe. pic.twitter.com/1hOuWXPIu3

– Młodzi Amerykanie dla Bidena & Harris (@YAFBiden) 8 listopada 2020" , „Twitter”); }) (); -> Zmarł na raka: w języku niemieckim ukazuje się książka Bidena o zmarłym synu Pierwsze przemówienie nowo wybranego prezydenta: Przesłanie Bidena dla świata Koniec prezydentury: Co stanie się teraz z Donaldem Trumpem?

Mówi się, że Joe Biden i jego syn mieli bliskie relacje – ten gest również pokazuje. W swoim przemówieniu Biden odniósł się również do Beau, kiedy mówił o swojej miłości do hymnu "Na skrzydłach orła" przemówił. W dniu wyborów Biden odwiedził grób swojego syna w Wilmington.

Wykorzystane źródła: CNN: Dzisiejsze fajerwerki zawierają subtelne przypomnienie syna Bidena, BeauUSA Today: “ Sky Full of Stars ” Coldplay został odtworzony na obchodach Biden z bardzo szczególnego powodu 

Śmiech wywołała konferencja prasowa przy obozie Trumpa: Impreza miała się odbyć w luksusowym hotelu – zamiast tego dziennikarze poszli do żłobka. 

Cztery lata prezydenta Trumpa – jego kadencja na zdjęciach
Seria zdjęć składająca się z 19 zdjęć

Ogrodnictwo krajobrazowe zamiast luksusowego hotelu: Prezydent USA Donald Trump wywołał kpiny i śmiech, myląc lokalizację z konferencją prasową. Trump ogłosił w sobotę (czasu lokalnego) na Twitterze, że jego prawnik Rudy Giuliani zorganizuje dużą konferencję prasową "Cztery pory roku" w Filadelfii w Pensylwanii, ale później usunął tweet i zamiast tego napisał: "Dziś duża konferencja prasowa w Four Seasons Landscaping – 11.30", jako "Washington Post" zgłoszone.

Dziś duża konferencja prasowa w Filadelfii w Four Seasons Total Landscaping – 11:30!

– Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 7 listopada 2020 r" , „Twitter”); }) (); ->

"Między sklepem z dildo a krematorium"

Reakcja luksusowego hotelu "Cztery pory roku" wzmogło zażenowanie: "Aby było jasne, konferencja prasowa prezydenta Trumpa NIE odbędzie się w hotelu Four Seasons w Filadelfii. Odbędzie się w ogrodzie krajobrazowym Four Seasons – bez połączenia z hotelem."

Sytuację pogorszyła lokalizacja w strefie przemysłowej w północno-wschodniej Filadelfii. "Mógłbym pisać dowcipy przez 800 lat i nie myśleć o niczym zabawniejszym niż to, że Trump zarezerwował Four Seasons na swoją konferencję prasową, a potem okazało się, że był to parking krajobrazowy Four Seasons między sklepem z dildo a krematorium"napisał użytkownika na Twitterze.

Komik Patton Oswalt napisał na Twitterze: "Niech książki historyczne to zrozumieją: sklep z dildo obok konferencji prasowej Trumpa miał lepsze środki ostrożności Covid niż Biały Dom."

Niech książki historyczne to zauważą: sklep z wibratorami obok prasowego kampanii Trumpa miał lepsze protokoły COVID niż Biały Dom Trumpa.